POLECAMY

Maciej Karwot jest muzykiem: śpiewa, gra na gitarze, komponuje własne utwory i pisze teksty. Głównie zajmuje się muzyką rock-popową, którą kocha od dziecka. Przez większość swego czasu grał w rockowym zespole Supersonic, dzięki któremu rozwijał się muzycznie i zdobywał doświadczenie sceniczne. Z tym zespołem zagrał ok. 30 koncertów, w większości klubowych, ale zdarzały się też duże sceny w Polsce i za granicą, konkurs Boom Cup Ostrava 2016 (Czechy; II miejsce), festiwal Sterkovna Music Open 2017.

W marcu 2018 roku rozpoczął solową działalność w muzyce pop. To właśnie wtedy ukazał się w sieci jego debiutancki singiel „Tak długo, jak zechcesz”, do którego powstał teledysk. Singiel promuje płytę „Maciej Karwot EP”, która jest dostępna na YouTube, Spotify, Tidal, Deezer, Itunes i wielu innych serwisach. Jego największą pasją jest pisanie piosenek. Teksty pisze w języku polskim, lubi trafiać w najczulszy punkt dusz i serc słuchaczy. Stara się, by jego piosenki przenikały do podświadomości ludzi i zostawały w pamięci na długo… lub na zawsze.

Zobacz także: Maciej Karwot & Blue Team.

Chcesz zorganizować koncert Macieja Karwota ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com