POLECAMY

Maciej Czaczyk – zwycięzca II edycji programu “Must be the music. Tylko muzyka”.

Po pierwszych sześciu latach sielskiego życia rodzice postanowili rozwijać jego talent muzyczny, zapisując go na lekcje gry na pianinie. Niestety, instrument ten nie przypadł mu do gustu. Jego uwagę przykuła za to gitara dziadka, na której w końcu zaczął go uczyć grać. Pokazał mu pierwsze chwyty i od tego momentu rozpoczęła się jego przygoda, która trwa do dziś.
Zamiłowanie do bluesa zaszczepił w nim jego nauczyciel – mistrz gitary – Waldemar Baranowski ze szczecińskiego zespołu After Blues. To pod jego okiem minęły 4 lata jego fascynacji gitarą i bluesem, szczególnie tym rodzimym, którego ojcem był Tadeusz Nalepa.
W czerwcu 2011 roku postanowił wziąć udział w precastingu do programu telewizji Polsat “Must be the music. Tylko muzyka”. Po zakwalifikowaniu się do dalszego etapu po raz pierwszy zaprezentował utwór Tadeusza Nalepy “I co”, którego wykonanie w mojej aranżacji pozwoliło mu zwyciężyć w II edycji programu.

Maciek wraz zespołem gra pełnowymiarowe koncerty  plenerowe oraz w obiektach dużych i mniejszych. Maciek Czaczyk występuje na nich jako wokalista i prowadzący gitarzysta. W skład jego zespołu wchodzi: gitarzysta basowy, perkusista oraz klawiszowiec (czasami dochodzi druga gitara). Na koncertach wykonuje kompozycje własne oraz inne utwory znanych artystów.

Chcesz zorganizować koncert Macieja Czaczyka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com