POLECAMY

LUXTORPEDA to z jednej strony solowy projekt LITZY, z drugiej – nowy zespół czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w wielu wspólnych projektach: LITZY, KRZYŻYKA, KMIETY i DRĘŻMAKA. Projekt solowy – bo powstał z inicjatywy LITZY, z jego niezaspokojonej potrzeby czadowego grania, on jest wokalistą, autorem tekstów i mózgiem operacji, jednocześnie zespół – bo razem grają i tworzą utwory będące wypadkową ich muzycznych zainteresowań. Z początkiem marca 2011 do LUXTORPEDY dołączył HANS – wspomagający wokalnie LITZĘ. Z HANSEM w składzie LUXTORPEDA wydała swój debiutancki album!

Skład:
Litza – GŁOS, gitara
Robert Friedrich, gitarzysta, kompozytor, realizator dźwięku i producent muzyczny, pomysłodawca i szef Arki Noego oraz członek grup 2Tm2,3, Kazik Na Żywo i Luxtorpeda. W przeszłości współzałożyciel i wieloletni muzyk grupy Acid Drinkers. Grał również w formacjach Turbo, Creation of Death, Flapjack.

Hans – GŁOS
Przemysław Frencel, wokalista, raper, współzałożyciel i członek grupy hip-hopowej Pięć Dwa Dębiec, od 2011 roku wokalista zespołu Luxtorpeda.

Drężmak – gitara, GŁOS
Robert Drężek, gitarzysta zespołów Luxtorpeda, 2Tm2,3, Arki Noego, Deus Meus, współpracował z Armią.

Kmieta – bas, GŁOS
Krzysztof Kmiecik, gitara basowa. Muzyk Luxtorpeda, Arki Noego i 2Tm2,3. Grał również w Armii. Współpracował z Kasią Kowalską i Justyną Steczkowską.

Krzyżyk – perkusja, GŁOS
Tomasz Krzyżaniak, perkusista. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Turbo, Armia, Arka Noego, 2Tm2,3, Stróże Poranka, Trupia Czaszka, Wojciech Hoffmann, Kasia Kowalska. Obecnie Luxtorpeda.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Luxtorpeda?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com