POLECAMY

Łukasz to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Wokalista obdarzony niezwykłą charyzmą przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Każdy występ Łukasza „Live” w pełnym oraz mniejszym składzie to niezwykle energetyczny show, podczas którego nie brak oczywiście największych przebojów artysty. „Akustycznie” to propozycja świetnej zabawy przeznaczona do nieco mniejszych sal i widowni. Łukasz na koncertach uwodzi ciepłym głosem, świetnym kontaktem z publicznością oraz pełnymi emocji utworami.

Łukasz Zagrobelny w 2007 roku wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów” i zaczął odnosić liczne sukcesy. Wokaliście przyznano liczne nagrody jak np. SuperJedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Mikrofon Popcornu, Łukasz wyśpiewał hity takie jak: „Nieprawda”, „Życie na czekanie”. W 2008 roku na rynku pojawiła się Edycja specjalna pierwszej płyty, na której pojawił się utwór „Nie kłam, że kochasz mnie” nagrany w duecie z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku, o czym świadczą nagrody takie jak: Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, Viva Comet za Dzwonek Roku, Telekamery 2009 w kat. Muzyka, Sopot Hit Festiwal w kategorii Przebój Lata. 24 października odbyła się premiera słynnego filmu High School Musical 3, który promowała piosenka „Ty i Ja” nagrana przez Łukasza w duecie z Hanią Stach. Soundtrack z High School Musical 3 pokrył się podwójną platyną. W 2008 roku piosenka Łukasza „Wolny wybór” pochodząca z płyty „Myśli warte słów” została wykorzystana w spocie telewizyjnym Lokaty Twój Wybór – nowego depozytu, zaoferowanego przez Bank Millennium. W 2009 roku przyszedł czas na drugi solowy album „Między dźwiękami”, na którym znalazły się takie przeboje jak: Jeszcze o nas, Mówisz i masz czy Przyjdzie czas. Łukasz wystąpił także w licznych programach TV, z których najbardziej znane to: Taniec z gwiazdami, Tylko nas dwoje, a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce. Związany przez 7 lat z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables” czy „Deszczowa Piosenka”. 27 marca ukazał się trzeci album Łukasza „Ja tu zostaję”, który szybko osiągnął status Złotej Płyty. Piosenka „Ja tu zostaję” została wyróżniona podczas ostatniego Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia. Każdy z singli („Ja tu zostaję”, „U mnie maj”, „Nie zapytam Cię”) stał się przebojem i znalazł się w czołówce ogólnopolskiego zestawienia AIRPLAY CHART. Mało komu w tak krótkim czasie udało się tak mocno zaistnieć na rynku muzycznym. 18 marca 2013 ukazał się czwarty już album Łukasza „Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polska Orkiestra Radiowa, który miał miejsce 28 września 2012 w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Utwór Łukasza „Tylko z Tobą chcę być sobą” promował film „Wkręceni 2”. W styczniu 2016 w Teatrze Muzycznym Roma odbyła się premiera musicalu „Pięć ostatnich lat” („The Last Five Years”) z Łukaszem w roli głównej (Jamie). W 2016 r. światło dzienne ujrzał kolejny album Łukasza, a promujący go singiel „Gdy jesteś tu” napisany przez Anię Dąbrowską właśnie trafił do stacji radiowych.

W ofercie mamy zarówno koncerty plenerowe w pełnym składzie, jak i kameralne koncerty akustyczne. Podczas występów Łukasza nie brak takich przebojów, jak Życie na czekanie, Nieprawda, Nie kłam, że kochasz mnie, U mnie maj, Tylko z Tobą chcę być sobą, Gdy jesteś tu. W 2017 roku ukazał się zupełnie nowy album Łukasza, którego zwiastunem jest najnowszy singiel Gdy jesteś tu.

Chcesz zorganizować koncert Łukasza Zagrobelnego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com