POLECAMY

Łukasz Grant jest jednym z najbardziej cenionych polskich iluzjonistów w dzisiejszych czasach. Jego występy to coś więcej niż tylko zwykły pokaz magii. To dynamiczne połączenie zadziwiających sztuk magicznych oraz spektakularnych iluzji z energicznym tańcem, udziałem osób z publiczności i humoru. W jego własnym unikalnym stylu Łukasz łączy tradycyjne sztuki zręcznościowe oraz spektakularne iluzje w nową i oryginalną prezentację. Imponująca prezencja sceniczna Łukasza i jego tajemnicza osobowość, w połączeniu z nienaganną techniką, wysunęła go ponad zwykłych wykonawców.
Konsekwencją przychylnych recenzji z jego pokazów były liczne zaproszenia do udziału w programach telewizyjnych, m.in. TV4 „Joker”, „Reporter”, TVP1 „Rower Błażeja”, TVP3 „Obiektyw”, „Gość dnia”, TVN „Chwila prawdy”. Dwukrotnie sięgnął po pierwszą nagrodę na kongresach iluzji w Łodzi
Łukasz Grant jest niezwykle utalentowanym iluzjonistą, który z powodzeniem wykorzystuje swój uroczy styl pozyskujący serca i umysły każdego z jego widzów. Jego niesamowite światowej klasy iluzje naprawdę sprawiają że niemożliwe staje się możliwe, czego nieustannie świadkami są widzowie w kraju i za granicą.
Łukasz i jego współpracownicy mają za sobą setki występów zapewniając niespotykaną rozrywkę zarówno na wielkich scenach teatralnych, jak i podczas wszelkiego rodzaju imprez firmowych, wydarzeń specjalnych czy kameralnych przyjęć.

Chcesz zorganizować występ Łukasza Granta?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com