POLECAMY

Lucy & Tom to duet muzycznych podróżników, łączących wielobarwny głos i dźwięk gitary elektrycznej. W swoich muzycznych poszukiwaniach sięgają od Bizeta i Ravela po Dalidę i Joe Dassin, a nawet Bowie’go. Jesienią 2017 roku, w Polskim Radiu Koszalin, duet nagrał płytę „Édith Piaf Et Ses Amis”, która ukazała się 19 grudnia 2017 roku, w 102. urodziny Édith Piaf, nakładem wytwórni Vintage Records.
W ofercie koncertowej Lucy & Tom znajdą Państwo kilka ciekawych programów, wśród których każdy jest absolutnie wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięci publiczności:
 
„Niedziela w Paryżu…”
„Niedziela w Paryżu…” to koncert poświęcony piosenkom Édith Piaf i jej śpiewających przyjaciół: Charles’a Aznavour’a, Marlene Dietrich, Yves Montand i innych. Lucy, jako wieloletnia mieszkanka Paryża, mówi i śpiewa po francusku bardzo swobodnie. Przed każdym utworem usłyszymy historię związaną z piosenką. Na koniec koncertu odbywa się projekcja archiwalnego nagrania wideo jednej z piosenek w wykonaniu samej Édith Piaf. Gości zachęcamy do przybycia w strojach nawiązujących do epoki, artyści obiecują, że za ten wspaniały styl się odwdzięczą. Istnieje możliwość zamontowania wystawy fotografii Paryża autorstwa Lucy (wewnątrz płyty „Édith Piaf Et Ses Amis” znajduje się minialbum owych fotografii).
 
„O 4-tej nad ranem…”
„O 4-tej nad ranem…” to koncert, podczas którego duet Lucy & Tom prezentuje standardy jazzowe oraz bluesowe takie jak „Black & Blue”, „Some Day My Prince Will Come”, „Loverman”, niejednokrotnie przy tym nawiązując do legend filmu i rock & roll’a: „Bang Bang”, „Johnny Guitar”, „Libertango”, „Pamiętasz Była Jesień”. Koncert to moment zadumy i wspomnień, podczas którego muzycy wraz z publicznością przenoszą się do zadymionej scenerii ze starego filmu.
 
„Podróże z piosenką”
Podczas „Podróży z piosenką” duet Lucy & Tom zabiera publiczność w podróż dookoła świata. W programie wspaniałe piosenki z różnych stron globu, śpiewane w językach: polskim, francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, a nawet japońskim! Lucy biegle posługuje się kilkoma językami, dlatego piosenki w jej wykonaniu brzmią naturalnie, bez tak często spotykanego, polskiego akcentu. Jest to koncert, podczas którego świetnie bawi się publiczność w każdym wieku. Usłyszymy takie hity jak: „Aux Champs Elysees”, „Besame Mucho”, „Singing In The Rain” i inne, a na koniec niespodzianka: aria z opery „Carmen”!
 
„Wielkie Damy Piosenki”
Marlene Dietrich, Edith Piaf, Violetta Villas, Dalida, Mina, Peggy Lee, Saori Yuki, Mira Kubasińska, to tylko niektóre z najwspanialszych pieśniarek świata, z których twórczością spotkamy się podczas koncertu „Wielkie Damy Piosenki”. Koncert nie jest próbą odtworzenia ich stylu, jest natomiast oryginalną interpretacją repertuaru Wielkich Dam w wykonaniu Lucy & Toma. Wszystkie piosenki śpiewane są w oryginalnych językach i przeplatane opowieściami o Damach.

Chcesz zorganizować koncert duetu Lucy & Tom?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com