POLECAMY

Łowcy. B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych. Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.

W końcu policzalni. Gdy było ich sześciu, wszyscy pytali: „Ilu Was tam jest?”. Gdy było ich czterech, wszyscy mówili: „Jednego brakuje”. Teraz, w końcu, bez żadnych wątpliwości i ogródek mogą mówić, że jest ich trzech. Góra, Zlew i Maciek, niczym Radek, Darek i Arek tworzą to „coś”, co od zarania dziejów po wsze czasy ludzie i inne osoby określać będą mianem Łowcy.B.

Chcesz zorganizować występ kabaretu Łowcy.B ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com