POLECAMY

Łobuzy to projekt, który szturmem zawładnął polską sceną muzyki disco i dance. Ich debiutancki singiel pt. „Ona czuje we mnie piniądz” zdobył tytuł Diamentowej Płyty w niespełna rok po premierze, a w serwisie YouTube obejrzano go ponad 77 mln razy! Od tamtego czasu Łobuzy nie przestają zaskakiwać! Hity takie jak: „Dla Ciebie kupie se spodnie”, „Łobuz kocha najbardziej”, czy „Oczy jak pińć złoty” tygodniami królują na szczytach list przebojów w całej Polsce.

Świadectwem ogromnego sukcesu Łobuzów jest ich wciąż rosnąca popularność. W samym serwisie YouTube klipy Łobuzów wyświetlono ponad 133 milionów razy!

Ostatnie wydarzenia w życiu zespołu takie jak: udział lidera w produkcji Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy własny, autorski program w 4funTV – „Muzyczne Perełki” tylko podgrzewają atmosferę i sprawiają, że Łobuzy nie zwalniają tempa.

Zespół składa się z 3 członków: Boogiego (wokal), Fifona (gitara + wokal) i Jabba Drummera (perkusja). Ich koncerty to energetyzujący, godzinny show na żywo z niesamowitą interakcją z publicznością i licznymi niespodziankami (m.in. konkursami z nagrodami).

Formacja występowała na wszystkich ważnych festiwalach telewizyjnych w Polsce, m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sopot Festiwal, Disco Hit Festiwal w Kobylnicy (statuetka „Taneczny hit roku”), Przebojowa majówka w Stężycy (statuetka „Przebój roku 2017”).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Łobuzy? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com