POLECAMY

Lili, czyli Agnieszka Liżewska – młoda, utalentowana Katowiczanka z wielkim sercem do muzyki, na stałe współpracująca z takimi artystami jak np. Giorgio Sainz. Od najmłodszych lat zauroczona brzmieniami z gatunków Soul, R’n’B czy House, co przekłada się na jej klubowe live acty. Kariera wokalistki klubowej rozpoczęła stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku, a zdążyła już wystąpić w najlepszych polskich klubach, m.in. takich jak: CLUB BANK Warszawa, LORDI’S Foo Foo bar Łódź, PACHA Poznań, PLATINIUM Warszawa, ENDORFINA Katowice, GREY Wrocław, CIEŃ Kraków, WĘDZARNIA STAROMIEJSKA Głogów, MARDI GRAS Gliwice, DOMÓWKA Wrocław itd. oraz w bardziej undergroundowych miejscówkach jak Aquarium Opole/Nysa, INQ Katowice, Tunel K-Koźle, HAH Sopot/Poznań/Katowice/Wrocław i w wielu, wielu innych.

Jesienią 2015 nakładem wytwórni Dbeatzion Records (Argentyna) ukazał się jej debiutancki house’owy singiel „Shined On Me”, który nagrała wspólnie z doświadczonym DJ’em i producentem Giorgio Sainz’em, producentem nowego pokolenia Night Owl’em oraz PESOSEM, czołowym polskim saksofonistą. Kawałek został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez DJ’ów, jak i klubowiczów na całym świecie, a dowodem na to jest 31. miejsce w house’owym charcie na Traxsource.

Na swoim koncie ma również występy na eventach „Electronic Music Day Rybnik – Kampus 2016″(wśród artystów takich jak Łukasz Napora i Kuba Sojka), „Industriada” 2016 w zabytkowej kopalni GUIDO (strefa biznesowa K8), „Balaton Open Air 2014″ (na jednej scenie z Dj Tonka) oraz”Bały All Stars”.

Uwielbia również nieco mroczniejsze klimaty. W sierpniu 2015 nakładem włoskiej wytwórni Kaleydo Records wydany został utwór „Silence”, nagrany wspólnie z Luke Caspi. Utwór dotarł aż do 17. miejsca w tech-house’owym charcie na Traxsource. Obecnie pracuje nad nowym materiałem, który usłyszymy już niebawem!

Chcesz zorganizować koncert Lili?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com