POLECAMY

Lidia Stanisławska debiutowała na Giełdzie Piosenki w Koszalinie (1975), współpracowała z Klubem Piosenki ZAKR w Warszawie i kabaretem Pod Egidą. Występowała na festiwalach piosenki w Opolu (wyróżnienie za piosenkę Czułość, muz. J. Martini, sł. Halina Poświatowska, 1976, Gram w kiepskiej sztuce, muz. W. Głuch, sł. Wojciech Młynarski, II nagroda, 1978) i Sopocie (Gwiazda nad tobą, muz. W. Żukowska, sł. J. Emir, III nagroda, 1978). Reprezentowała Polskę na Festiwalach w NRD, Bułgarii, Czechosłowacji i Francji – Grand Prix de Paris, 1976 za interpretację piosenki Dzwon znad doliny (muz. Leszek Bogdanowicz, sł. Jadwiga Urbanowicz), koncertowała we Włoszech i ośrodkach polonijnych w USA i Kanadzie, nagrywała dla Polskiego Radia.
Lidia Stanisławska wylansowała przeboje: Na zawsze mój (sł. Bogdan Chorążuk) i Z moich przeczuć (sł. Paweł Howil, obie muz. Waldemar Parzyński). W 1990 roku nawiązała współpracę z grupą muzyków rockowych Bogdana Lewandowskiego (program estradowy New Image, telewizyjny recital Milczenie nie śpi). Wydała zbiór anegdot o polskim środowisku artystycznym.

Chcesz zorganizować koncert Lidii Stanisławskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com