POLECAMY

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Intensywnie eksperymentuje z szeroko pojętym brzmieniem elektronicznym. Miała z nim już do czynienia jako wokalistka Projektu NOD. Na płycie „Warsoul Experience” wraz z Lanberry wystąpili m.in.: Wojciech Waglewski, Marika, Małolat i VNM. Uwielbia występy na żywo, podczas których zupełnie zmienia swoje oblicze – scena jest jej żywiołem. Sama pisze teksty oraz melodie, uwielbia twórczą pracę w studiu.

W 2010 roku Lanberry poznała producenta muzycznego Tofsona, a w 2011 producenta Dasta, z którymi od razu znalazła wspólny „muzyczny” język i rozpoczęła współpracę. Rezultatem ich pracy są wspólne kompozycje, które w połączeniu z charyzmatycznym głosem Lanberry to electropopowe parkietowe hity. Lanberry nie byłaby sobą, gdyby nie sięgnęła innych, nawet dubstepowych rewirów. Również leniwsze kompozycje zapadają w pamięć nie tylko ze względu na swoja przebojowość, ale z powodu wokalu Lanberry, który jest jej największym atutem. Ona wie, jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą.
Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80. i 90. tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszania na muzycznej i klubowej scenie.

Chcesz zorganizować koncert Lanberry? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com