POLECAMY

Po dwóch latach przerwy powrócił na estradę zespół, który w latach 2006 – 2008 był uważany za jeden z najlepszych na polskim rynku zespołów coverowych. Grupa ma w swoim repertuarze największe hity światowe na przestrzeni lat. Wykonuje piosenki w czterech językach. Klasę zespołowi dodaje niesamowita wręcz dynamika prezentowanych piosenek. Bardzo mocną stroną jest również fantastyczna choreografia.

Członkinie zespołu, Marta i Leokadia, są absolwentkami szkół muzycznych i tanecznych, Kornelia jest instruktorem w znakomitej Szkole Tańca OPEN TANY. Wiadomość o powrocie zespołu na scenę można uznać za jedną z większych pozytywnych niespodzianek sezonu.

Na życzenie Państwa zespół wykonuje również program w języku polskim pod nazwą LADIES PL. W programie najpopularniejsze polskie przeboje. Zespół zaskakuje wykonaniem piosenek śpiewanych do tej pory przez męską część gwiazd polskiej estrady. Program jest wzbogacony doskonałą choreografią oraz dynamiczną, nowoczesną aranżacją.

W programie m.in.:

Nie ma wody na pustyni,
Dżaga,
Oczy szeroko zamknięte,
Szklana Pogoda,
Hi – FI Superstar,
Cykady na cykadach,
Prawy do lewego,
Szare Miraże,
Konik na biegunach,
Windą do nieba,
Małgośka,
Ciągle pada,
Latawce, dmuchawce wiatr,
Nie zadzieraj nosa,
I wiele innych przebojów polskiej estrady.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ladies?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com