POLECAMY

TIA MARIA rozpoczęła karierę estradową w 1996 roku. W tym samym roku ukazała się pierwsza debiutancka kaseta “Słoneczne Reggae”, do której nagrała dwa wideoklipy: “Słoneczne Reggae” oraz “Gdzie jesteś gdzie”. Album ten okazał się strzałem w dziesiątkę, a utwór “Gdzie jesteś gdzie” był wielokrotnie na pierwszym miejscu list przebojów w rozgłośniach radiowych i telewizji Polsat. W następnym roku ukazał się kolejny album pt. “Na zawsze młodzi”. Płyta zaaranżowana w stylu DANCE. Powstały kolejne dwa wideoklipy do utworów “Hymn młodości”, a także do ballady “Mama”.
Trzeci album – to płyta “Świat który kocham”, najbardziej dojrzała produkcja wokalistki, nad którą pracowała prawie trzy lata. Do tej płyty również powstały kolejne teledyski, tym razem do utworów takich jak: “List”, “Dziki man”, i oczywiście tytułowego utworu “Świat który kocham”.
Tia Maria dwa razy występowała na Festiwalu Piosenki Disco-Polo i Dance i dwa razy zdobyła nagrodę HIT FESTIWALU, pierwszą w 1997r. za utwór “Na zawsze młodzi” i w 1999r. za utwór “Dom”. Tia Maria, dla przyjaciół Sysia, występowała na wielu koncertach w Polce i za granicą (dla Polonii) min. w USA, Kanadzie, Niemczech i ostatnio w Anglii. Wokalistka podczas swoich koncertów ma bliski kontakt z publicznością, ponieważ swoje utwory śpiewa na żywo. Na scenie występuje w towarzystwie tancerzy, bądź ze swoim zespołem. Tia Maria niedawno zmieniła nazwę na La Tia.

Chcesz zorganizować koncert zespołu La Tia?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com