POLECAMY

Ponad 200 współpracowników  o różnych profesjach: artyści balonowi,  żywe rzeźby, bicykliści, żonglerzy, połykacze ognia i akrobaci, kaskaderzy i pirotechnicy, uliczni grajkowie, muzycy i profesjonalne orkiestry, śpiewacy, break-dance’owcy, grupy taneczne i tancerze, cyrkowcy i klauni, showmani, tancerze, karykaturzyści, malarze i plastycy, wróżki, iluzjoniści, kataryniarze, ludzie o niecodziennych umiejętnościach jak z programu „Mam Talent” (m.in. akrobatyka powietrzna, żonglerka kontaktowa, człowiek guma), show barmańskie, charakteryzatorki dla dorosłych, body painting, tatuaże i malowanie twarzy dzieciom, ogromne bańki mydlane i zamykanie w bańkach, balonowe ZOO, warsztaty i animacje… Na życzenie można wykonać dekorację balonową, sprowadzić dla Państwa scenę, nagłośnienie, dmuchańce, trampoliny, karuzele, symulatory, ścianki wspinaczkowe, watę cukrową, popcorn, catering… helikoptery, węże, renifery i bajki sceniczne.

Działają pojedynczo i w grupach, kompleksowo i indywidualnie, zabawiają dzieci i fascynują dorosłych. Zorganizują akcję promocyjną, przygotują spektakl, ułożą scenariusz, urządzą warsztaty, sformują grupę wykonawców, stworzą scenografię, wykonają kostiumy – opracują, napiszą, wyreżyserują i wykonają! Mogą wcielić się w napisany przez Państwa scenariusz, zaproponować własny lub stworzyć go od podstaw opierając się o różnorakie umiejętności i szerokie doświadczenia. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – dla odważnych złamią stereotypy, prawa fizyki, przekroczą granice wyobraźni, dla tradycjonalistów wpiszą się w klasyczne ramy przyzwyczajeń.

Oczarują państwa podczas:
– promocji wydarzeń, instytucji, miast,
– parad, spektakli ulicznych,widowisk plenerowych i akcji reklamowych,
– happeningów, pikników i festynów,
– premier, jubileuszy, uroczystych odsłon i festiwali,
– eventów, gier terenowych, targów, spotkań integracyjnych i firmowych,
– ślubów, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich, studniówek, urodzin,
– balów, imprez klubowych, zabaw indywidualnych i tematycznych dla dzieci i dorosłych.

Czy chcesz przygotować gościom niespodzianki walentynkowe? Czy chcesz, by tajemniczy mim wyczarowujący balonowe serca i kwiaty dla gości został w pamięci zakochanych? A może chcesz ozdobić lokal piękna balonową dekoracją?

Krakowscy artyści polecają  romantyczne pary, żywe rzeźby, oryginalnych mimów, tajemnicze postacie i nie tylko na walentynki, dzień kobiet inne okazje. Romantyczne postacie znane i mniej znane, złote, srebrne, z epoki i współczesne zauroczą, zabawią, wprowadzą w romantyczny nastrój, zafascynują, wypromują. Romantyczne żywe figury – scenografia czy teatr.

Gotowe scenariusze „Złotej Pantomimy” (m.in. z teatrem ognia), żywe rzeźby, sceniczne etiudy „Barokowej romantycznej pary”, szczudlarz z żywą marionetką „Pierrot i Colombina”, samotny Pierrot szczudlarz lub mimowie rozdający kwiaty, żywe manekiny na wystawach, improwizacja z widzami, postacie z każdej epoki w konwencji żywych figur, pantomimy, klasycznego teatru, teatru dell’arte, zabawy formą, światłem, dźwiękiem, improwizacją. Dodatkowo możliwe kręcenie serduszek i kwiatów z baloników na szczudłach lub na ziemi. Spektakle ogniowe, karykaturzyści i portreciści, magia stolikowa i sceniczna, arie operowe, śpiewana, tańczona, zagrana walentynka i inne atrakcje na zamówienie!

Oprawiali m.in. otwarcie Hotelu Sheraton w Krakowie, oddziału Banku BGŻ w Oświęcimiu i Kielcach, sklepów Avita w Częstochowie i Krakowie, restauracji Hooters w Wiedniu, Restauracji Magdy Gessler w Krakowie, galerii Bronowice i Bonarka w Krakowie,  promocję perfumerii Douglas, Toyoty Auris w Zabrzu, oddziału Kasy Zachodniej w Krakowie, galę finałową Mistrza Handlu i Usług Master Card w Teatrze Capitol w Warszawie, Noc Muzeów dla Muzeum Śląskiego w Katowicach, piknik rodzinny dla pracowników Kancelarii Rady Ministrów w Warszawie,  Mars Polska i Hotelu Sheraton, sylwestry na Zamku w Dubiecku, Bal wenecki w Zameczku w Promnicach, mikołajki w M1 w Krakowie i na Śląsku, bale mikołajkowo – karnawałowe dla Polskiej szkoły przy Ambasadzie RP w Brukseli, pracowników Biedronki, Royal Bank of Scotland, Festiwal Trzech Kultur we Włodawie, Świętokrzyskie święto Truskawki, Święto śliwki,  Urodziny Nowego Sącza,  Dzień Pułku w Jednostce Wojskowej w Lublińcu, 750-lecia Sępólna Krajeńskiego, 100-lecie L`Oreal Polska w Warszawie oraz wiele innych dla firm, instytucji i osób indywidualnych.

Chcesz zorganizować występ Kuglarzy? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com