POLECAMY

Zespół VINTAGE powstał na początku 2005 roku z inicjatywy Krzysztofa Wałeckiego – charyzmatycznego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, współpracującego niegdyś z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. z Oddziałem Zamkniętym jako wokalista (lata 1995 – 2000).  gitara basowa -Michał Borowiak, druga gitara – Przemek Kciuk   perkusja –  Artur Malik (Lombard).

Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy. Płyta „Vintage No 1” (2007r. – 11 utworów) a wraz z nią  dwa teledyski („Smutny” oraz „Tak Jak Motyl”), które do tej pory pojawiają się w stacjach telewizyjnych TV4 i POLSAT 2 . W roku 2009 zespół stał się zwycięzcą pierwszej edycji festiwalu ANTYFEST im. Janusza „Kosy” Kosińskiego, organizowanego przez jedną z najlepszych rockowych stacji radiowych ANTYRADIO. Druga płyta „WIELKI ZEN”(10 utworów), wydana została w 2011 roku. Obecnie Vintage pracuje przy nagraniach kolejnych utworów na nową, trzecią płytę, nie rezygnując jednak z grania swoich żywiołowych koncertów emanujących rock&rollową energią i doskonałym kontaktem z publicznością. Sami o sobie mówią że „koncerty to nasz sposób na życie, dosłownie i w przenośni”…  Lider zespołu Vintage Krzysztof Wałecki jest oficjalnym endorserem gitar marki Vintage.

Krzysztof Wałecki jest wokalistą zespołu Oddział Zamknięty.

Chcesz zorganizować koncert Krzysztofa Wałeckiego & Dariusza Pietrzaka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com