POLECAMY

Zespół KRUSHER powstał w listopadzie 2002 roku.

Zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce, utwory zespołu emitowane były w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą. Muzyka KRUSHER to połączenie heavy metalu i rock’n’rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach.
KRUSHER’a charakteryzuje mocne uderzenie i pozytywny przekaz na scenie. Obok tradycyjnych metalowych riffów potrafi ukazać tez inne oblicze grając ballady czy wykonując podczas występów utwór instrumentalny na gitary akustyczne, po którym następuje solówka perkusyjna. Wyróżniającą się postacią w zespole jest charyzmatyczna wokalistka, która swym głosem i energią porywa publiczność do wspólnej zabawy. Wielokrotnie koncertował u boku gwiazd polskiej czołówki min. TSA, Hunter KAT&Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Zakopower, IRA, Raz Dwa Trzy Renata Przemyk, Kazik Staszeski&Buldog, Lombard, Oddział Zamknięty, Mech, KSU, Cała Góra Barwinków, Proletaryat, Totentanz, Turbo, jak również gwiazd zagranicznych: BLAZE BYLEY (ex-frontmen Iron Maiden), SABATON (heavy metal ze Szwecji) Tim Ripper Owens (ex Judas Priest) TYR (viking metal w Wysp Owczych). Dużym osiągnięciem zespołu było stworzenie własnego festiwalu muzycznego pod nazwą KRUSHFEST. Podczas tej imprezy w roku 2009 zaprezentowało się 5 wyróżniających się zespołów z regionu. W 2010 podnieśli poprzeczkę wyżej i zagrali się na Festiwalu Tima Rippera Owensa (USA) jednego z najlepszych wokalistów świata oraz Crimes of Passions z w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu zyskali rozgłos poza granicami naszego kraju, jak również wyrobili sobie nowe kontakty. Idąc za ciosem w roku 2011 zaprezentowało się aż 10 zespołów tym dwie gwiazdy; Polski gotycki Closterkeller oraz Łotewski folkowy zespół SkyForger świętujący właśnie odbiór kilku prestiżowych nagród min. odpowiednika polskich Fryderyków na Łotwie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Krusher?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com