POLECAMY

Paweł „Końjo” Konnak to jedna z ikon polskiej konferansjerki muzycznej. Jest artystą nietuzinkowym i wręcz niemożliwym do sklasyfikowania. Dzięki swojej szczególnej inteligencji i niesamowitemu poczuciu humoru, już od kilkunastu lat jest niezwykle wziętym i uwielbianym przez publikę prowadzącym na wszelkiego rodzaju festiwalach, piknikach, imprezach klubowych, a także zamkniętych eventach firmowych.
Jesienią 2008 roku Końjo został jedną z największych, a na pewno najbarwniejszą gwiazdą show „Gwiazdy tańczą na lodzie” w telewizyjnej Dwójce. Do tego stopnia zafascynował On swoją postacią producentów, że nawet po wyeliminowaniu w 6-tym odcinku, postanowiono, że do końca programu będzie On, już poza konkursem, zabawiał widzów jako atrakcja i gwóźdź programu. Jego nieszablonowa osobowość i udział w „Gwiazdy tańczą na lodzie” spowodowała ogromne zainteresowanie Jego postacią mediów, a także organizatorów wszelkiego rodzaju imprez.
Jako twórca kultowego programu rozrywkowego „Lalamido”, który przez osiem lat królował w telewizyjnej Dwójce, budzi pozytywne emocje i tworzy niezapomnianą atmosferę każdej imprezy. Występ Końja to nie tylko zwykła konferansjerka, to wielkie show okraszone potężną dawką humoru i licznymi konkursami i zabawami z publicznością.

Chcesz zaangażować Końja?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com