POLECAMY

Klaun to idealna atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Każdy człowiek lubi się śmiać, dlatego wynajęcie klauna na imprezę firmową czy też urodziny dziecka to bardzo dobry pomysł! Brzuchaty klaun w kolorowym i wesołym stroju już od progu przyciągnie uwagę najmłodszych, co pozwoli dorosłym na chwilę wytchnienia. Wiele imprez rodzinnych czy firmowych może zmienić się nie do poznania, gdy zaproszony zostanie klaun. “Sztywna” spotkanie bardzo szybko zamieni się w fantastyczne wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Na zabawnych rozmowach i nietypowych pozach umiejętności klauna nie powinny się kończyć. Dlatego proponujemy Państwu również:

* Rozwijanie kreatywności oraz wyobraźni dzieci poprzez malowanie ich buzi. W kilka minut dziecko może zamienić się w groźnego pirata, czy też szybkiego lamparta.

* Magiczne sztuczki, które zainteresują nawet najbardziej rozbrykanego brzdąca czy dociekliwego dorosłego.

* Ukojenie zmysłów i przeniesienie w świat marzeń umożliwi pokaz baniek mydlanych, wirujących w słońcu, które nagle rozpryskują się na nosie.

* Ewolujce balonowe oraz wykonywanie z balonów; kwiatów, min zwierząt i różnego rodzaj kompozycji.

Chcesz zorganizować występ Klauna Tomiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com