POLECAMY

Grupa Kinder SID zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń dla dzieci. Oferuje nowoczesne występy z mnóstwem tematycznych rekwizytów oraz bardzo dużą ilość efektów specjalnych. Posiada scenariusze na każdą imprezę, którą zawsze prowadzą DJ-wodzirej-wokalista oraz animatorka.
 
Dostępnych jest kilka opcji zabawy:
1. „Muzyczna zabawa z MINIONKAMI”.
2. „Szalone Disco z POPPY I MRUKIEM”.
3. „Wesoła przygoda SMERFETKI I SMERFA” – nowość 2019.
Występ prowadzony jest przez osoby posiadające niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktu z dziecięcą publicznością w różnym wieku. Kinder SID oferuje programy sceniczne na najwyższym poziomie, są one bardzo energiczne, dzieci przez cały czas aktywnie w nich uczestniczą i świetnie się bawią. Zabawy te angażują całe rodziny do wspólnej zabawy, ponadto organizowany jest konkurs rodzinny na scenie z nagrodami. Dzieci poprzez taniec zapoznają się z różnymi gatunkami muzyki.
Podczas występu scenicznego śpiewane są utwory autorstwa grupy, np. „Cukierkowa bomba”. W czasie trwania tej piosenki, z profesjonalnych maszyn wystrzeliwanych jest 20 kg cukierków. W programie zawarty jest także duży pokaz baniek mydlanych, pokaz sztucznego śniegu, dym, wyrzutnie iskier, wystrzałowe konfetti oraz monster show. Dodatkowo prowadzone są: zabawy z rekwizytami, pociąg muzyczny, tańce animacyjne.

Chcesz zorganizować występ grupy Kinder SID ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com