POLECAMY

Katerine – belgijska piosenkarka, posiadająca również greckie korzenie ze strony ojca. Zadebiutowała w 2002 roku jako członkini zespołu Indiana, z którym doszła do półfinału w narodowym etapie eliminacji do Konkursu Eurowizji, zaprezentowała wtedy utwór Imitation Love. Po rozstaniu z zespołem – trzy lata później wystąpiła w programie Star Academy, w Polsce znanego pod nazwą Fabryka Gwiazd, gdzie udało jej się zwyciężyć, a następnie podpisać kontrakt płytowy.

Brała udział w sesjach zdjęciowych do belgijskich magazynów, takich jak: Che Magazine, People Magazine. Występowała również w belgijskiej edycji Gwiazdy tańczą na lodzie, jej partnerem był Sacha Blanchet, zajęli 2 miejsce.

Obecnie mieszka w mieście Maasmechelen w Belgii, gdzie poza muzyką prowadzi także swój własny program w telewizji JIMTv, poświęcony flamandzkiej muzyce.

8 sierpnia 2009 w Sopocie wykonując utwór pt. „Ayo Technology” wygrała konkurs na Zagraniczny Hit Lata Sopot Hit Festiwalu.

W 2010 roku razem z Kasią Wilk zaśpiewały na gali Eska Music Awards 2010. Katerine zaśpiewała piosenkę Kasi Wilk, a Kasia Kateriny.

Jej pierwszy album Katerine ukazał się w listopadzie 2005 roku. Znajduje się na nim hit Here Come All The Boys. W roku 2006 otrzymała 2 duńskie nagrody Best Female Artist oraz Best Music Video National. Rok później ukazały się jej kolejne utwory Take Me Home oraz Catfight. Następny rok przyniósł artystce występ w belgijskim odpowiedniku programu Gwiazdy tańczą na lodzie – Sterren op het Ijs. Między artystką a wytwórnią jej płyt doszło do nieporozumień, w wyniku których zmieniła wytwórnię na Mostiko.

Chcesz zorganizować koncert Kateriny?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com