POLECAMY

Artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju. Przez sześć lat była dziennikarzem oraz wydawcą programów w TV POLONIA. Współpracowała również z Radiową Trójką. Prócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe, teatralne, także spektakle telewizyjne. Jako  konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce (m.in. „KFPP Opole”, „Nagrody Ministra Kultury”). Dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest jedną z ambasadorek organizacji „Kwiat Kobiecości”. 

Oko w pończosze – recital kabaretowy Katarzyny Pakosińskiej

Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania, artystka zdradzi Państwu wyjątkowe tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi i odwrotnie. Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść ze spotkania.

Chcesz zorganizować występ Katarzyny Pakosińskiej ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com