POLECAMY

Idea projektu Kasia & Paula zrodziła się w grudniu 2004 roku.

Twórczynią i założycielką zespołu jest znana i utalentowana młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert. Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce, i jeden z nielicznych na świecie, w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. Dwa instrumenty, dwa światy – ogień i woda muzycznej przestrzeni.
Pod koniec ubiegłego roku Kasia Szubert zaprosiła do współpracy zdolną i obiecującą poznańską harfistkę Paulinę Antkowiak, która – jako jedyna w Polsce jest posiadaczką nietypowego instrumentu jakim niezaprzeczalnie pozostaje harfa elektryczna.
Instrument ten posiada zmodyfikowane parametry dźwiękowe i techniczne dzięki którym doskonale koresponduje muzycznie ze skrzypcami elektrycznymi.
Styczeń i luty 2005 roku to okres intensywnej pracy i prób nie tylko na płaszczyźnie muzycznej ale również nad choreografią i ruchem scenicznym. Albowiem Kasia & Paula to nie tylko – choć przede wszystkim muzyka, ale w znacznej mierze niewiarygodne, zapierające dech stroje, taniec, śpiew – słowem prawdziwy show!
W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata.
Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości i wdzięku. To szalona i niezapomniana podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi i spontanicznymi dziewczynami którym obce są rutyna i nuda…

Chcesz zorganizować koncert duetu Kasia & Paula?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com