POLECAMY

Utalentowana, z muzycznym wykształceniem i dyplomem, kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym oraz niezwykłą umiejętnością skupiania uwagi widzów. Zdobyła uznanie i popularność w szerokim gronie odbiorców, dając się poznać jako żywiołowa postać estrady, ale dzięki swoim zdolnościom i warsztatowi, skupia wokół siebie również grono odbiorców o wysublimowanym guście muzycznym.

Jak sama mówi – najważniejszy, w tym co robi, jest dla niej bliski kontakt z publicznością. To z tego względu jej występy zalicza się do tych na długo zapadających w pamięć, zupełnie wyjątkowych i poruszających. Laureatka “Szansy na sukces” w 1997 roku, gdzie brawurowo wykonała piosenkę Ewy Bem “Wyszłam za mąż zaraz wracam”. Laureatka “SuperJedynki” w Opolu, a także konkursów w Polsce i za granicą takich jak: Sopot hit Festiwal, KFPP w Opolu, Sopot Festiwal, Eska Music Awards, Viva Comet Awards, Sopot hit Festiwal, Krajowe eliminacje do Eurowizji, Festiwal Piosenki krajów nadbałtyckich w Karlshamn. Na jej koncie spoczywają 2 złote płyty (“Feniks”, “Pokój 203”) Jest także półfinalistką “Tańca z Gwiazdami”.

Program świąteczny.

Zapraszamy do organizacji wyjątkowych, świątecznych kolacji, których uwieńczeniem będzie uroczysty koncert Kasi Cerekwickiej. Charyzmatyczna wokalistka i wrażliwa kobieta o silnej, ale niezwykle ciepłej barwie głosu. Jej koncert, na który artystka przygotowała wyjątkowe utwory z repertuaru największych wokalistów, przeniesie Państwa w klimat zbliżających się świąt i z pewnością będzie wyjątkowym urozmaiceniem imprezy wigilijnej. W repertuarze koncertu kolęd:
Cicha Noc
Lulajże Jezuniu
W Żłobie leży
Mizerna Cicha
Przybieżeli do Betlejem
Pójdźmy wszyscy do stajenki
Gdy Śliczna Panna
Wśród nocnej ciszy
Jezus Malusieńki
Gdy się Chrystus Rodzi
Na całej połaci śnieg
All I want for Christmas
Have Yourself a Marry Merry Christmas

Chcesz zorganizować koncert Kasi Cerekwickiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com