POLECAMY

KASHMIR powstał w 2003 roku w Warszawie. Zadebiutował w 2004 r. piosenką „Nie jestem dla ciebie” na festiwalu w Opolu. Od tamtego czasu zespół koncertował w całej Polsce. W 2006r. piosenka „Ok. nie chcę nic więcej” dotarła do pierwszych miejsc na liście ogólnopolskiego radia Eska, Wawy i warszawskiego Radia Kolor.
W tym samym roku KASHMIR był nominowany przez słuchaczy radia Wawa do nagrody „Złote Dzioby” w kategorii „MUZYCZNE ODKRYCIE ROKU”.
Magazyn Boutique uznał Kashmir za zespół, który ma 100% szans na sukces! W 2007 roku grupa nawiązała współpracę z producentem Markiem Tysperem, której owocem jest singiel „Kashmir i kapelusze”. W czerwcu 2007r. zespół wystąpił w Operze Leśnej na Festiwalu TopTrendy Sopot. Piosenka „Kashmir i kapelusze” spośród ponad 300 zgłoszeń została wybrana do finałowej szóstki koncertu Trendy i w głosowaniu publiczności zajęła 3. miejsce w konkursie.
Kolejnym singlem została piosenka pt. „Opowiedz”. Premiera odbyła się w radiu RMF FM i utwór wielokrotnie gościł na Popliście zajmując wysokie pozycje. Teledysk do „Opowiedz” nakręcony przez Jacka Kościuszko zebrał wiele pochlebnych recenzji oraz został nominowany do nagrody „teledysk Roku Interia.pl”. W 2008 roku zespół rozpoczął od promowania nowego singla „Czy to miłość, czy zabawa”, który w tak jak poprzedni singiel dotarł do czołowych miejsc w listach przebojów radia RMF FM i Radia ZET.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Kashmir?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com