POLECAMY

YouTuber, influencer, aktor teatralny, telewizyjny, musicalowy i dubbingowy. Jego debiutem aktorskim był udział w spektaklach Autorskiej Szkoły Musicalowej, m.in. „Wampiry”, „Grease”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Zagrał również w spektaklu „Zaczarowani” w Teatrze Rampa. Jest uznanym i popularnym aktorem dubbingowym. Użycza głosu do wielu produkcji filmowych, jak i hitowych gier komputerowych. Dubbingował takie światowe produkcje jak m.in. „Spider-Man” czy „Pacific Rim: Rebelia”. Wraz z Karolem Jankiewiczem jest współtwórcą kanału YouTube „Między Nami”.
Jako osobowość internetowa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ma szeroką rzeszę fanów, a jego profil Instagram obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników. Wraz z Karolem Jankiewiczem tworzą duet YouTuberów. Na swoim kanale „Między Nami” przepytują uznane osobowości polskiej sceny filmowej, rozrywkowej i telewizyjnej.

Chcesz zorganizować spotkanie z Karolem Osentowskim ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com