POLECAMY

Kapela Roy to zespół muzyczny, który powstał kilka lat temu w okolicach Tymbarku i Limanowej. Gra głównie folk góralski połączony z folkiem lachowskim. Wszyscy członkowie z muzyką związani od najmłodszych lat. Razem zajmują się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra muzyka i wyśmienita zabawa. Co ich wyróżnia? Bez wątpienia młodość!
To właśnie z młodzieńczą energią, pomysłowością i niespożytą siłą chcą się dzielić muzyką z naszymi słuchaczami. Ich znakiem rozpoznawczym jest również bogaty repertuar, dobierany w zależności od charakteru imprezy, a także Państwa wymagań. Ich repertuar obejmuje polską muzykę rozrywkową z ubiegłych dekad, współczesne przeboje, muzykę folkową oraz utwory biesiadne. A wszystko to zawsze całkowicie na żywo.

Gdzie grają? Lokalizacja nie ma dla nich znaczenia, chętnie wybierają się w nowe miejsca, by poznawać nowych ludzi, dojazd w dowolne miejsce w Polsce nie stanowi dla nich problemu, dysponują własnym środkiem transportu. Każdą imprezę prowadzą w całości.

Chcesz zorganizować koncert Kapeli RoY?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com