POLECAMY

Kamila Malik jest klasycznie wyszkoloną skrzypaczką łamiącą wszelkie standardy. Z łatwością adaptuje wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata szkolenia do współczesnych trendów w muzyce rozrywkowej. Na skrzypcach gra od szóstego roku życia. Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowych i rockowych, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie.
Kamila aktywnie promuje rozwój duchowy i zdrowy styl życia. Podkreśla nierozłączność swojej kobiecości z siłą charakteru, będąc inspiracją dla młodego pokolenia. Chce, aby jej muzyka zmieniała ludzi i świat na lepsze, aby dodawała życiu energii. Kamila jest prawdziwą indywidualnością muzyczną, charakteryzującą się właściwymi tylko dla niej cechami gry skrzypcowej. Wykonywane przez nią utwory nigdy nie są takie same, w każdym zamyka się pewna cząstka niej: jej uczuć, nastroju, emocji. Na scenie przeżywa swojego rodzaju Katharsis.
To jest całe jej życie i jej prawdziwa pasja.

Imprezowe sety koncertów Kamili zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę.

Ma za sobą wieloletnie doświadczenie solowe, kameralne, orkiestrowe i koncertmistrzowskie. W jej dorobku znajduje się wiele prestiżowych konkursów, koncertów, wydarzeń i supportów. Przez rok była pierwszą skrzypaczką rozrywkowego kwartetu smyczkowego, uczestnicząc wraz z zespołem w licznych wystąpieniach telewizyjnych i na żywo. W swojej pracy stawia na profesjonalizm. Jej występy to prawdziwa uczta dla zmysłów!

Co oferuje Kamila Malik ?

– MUZYKĘ KLASYCZNĄ I ROZRYWKOWĄ,
– IMPROWIZACJE POD MUZYKĘ KLUBOWĄ,
– KONCERTY PLENEROWE DLA WIĘKSZEJ PUBLICZNOŚCI,
– PROFESJONALNĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ WYDARZEŃ,
– WYSTĘPY SOLOWE PODCZAS IMPREZ FIRMOWYCH,
– DELIKATNĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ PODNIOSŁYCH OKAZJI.

PROPONOWANE SETY:

SET MUZYKA BALOWA: walce wiedeńskie, walce angielskie, polonezy; Strauss, Kilar, Szostakowicz

SET MUZYKA KLASYCZNA: z możliwością akompaniamentu fortepianu bądź orkiestry; Mozart, Czajkowski

SET CLUB/DISCO: zawierający oryginalne interpretacje skrzypcowe najpopularniejszych kompozycji klubowych

SET POPOWY: zawierający przełożenia skrzypcowe popularnych hitów takich wykonawców jak na przykład Rihanna, Sia

SET SOUL/R&B/ELECTRO SWING: zawierający interpretacje skrzypcowe piosenek naprzykład Amy Winehouse, Adele

SET MUSICAL/BURLESKA: zawierający gorące tango, mambo, interpretacje musikali, jak na przykład Moulin Rouge, Chicago

SET MUZYKA FILMOWA/BALLADY: zawierający zarówno romantyczne, emocjonalne ballady, jak ienergiczne otwarcia, na przykład Piraci z Karaibów

Oryginalne utwory:
•Opening/Hymn (kompozytor: Michał Dul)
•Irlandzka Dziewczyna (kompozytor: Michał Dul)
Przykładowe interpretacje skrzypcowe i covery:
•Two Steps from Hell (Two Steps From Hell)
•Asturias (Isaac Albeniz)
•A Night Like This (Caro Emerald)
•Conga(Gloria Estefan)
•Goldeneye (Tina Turner)
•Skyfall (Adele)
•He’s a Pirate (Pirates of the Caribbean)

Całość jest każdorazowo indywidualnie ustalana z klientem i dopasowywana do potrzeb oraz okazji. Istnieje możliwość przygotowania materiału spoza prezentowanego repertuaru. W tym celu prosimy o wcześniejsze ustalenie zakresu, aby dać czas na odpowiednie przygotowanie zarówno muzyczne, jak i wizualne.

Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości kościelnych: Ślub, Komunia Święta, Chrzest Święty, pogrzeb, rocznice. Piękna, subtelna oprawa muzyczna z pewnością upiększy różnego rodzaju uroczystości kościelne. Muzyka dopasowana specjalnie do uroczystości. Wykonawcami są laureaci konkursów międzynarodowych i krajowych, posiadający dyplomy Mgr Sztuki Akademii Muzycznych. Możliwości: skrzypce z akompaniamentem organów, skrzypce solo, duet skrzypcowy, trio skrzypcowe (z akompaniamentem organów), różne składy instrumentalne tworzone na potrzeby klienta.

PROGRAM ŚWIĄTECZNY

Kamila może przygotować dla Państwa koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W jej repertuarze znajdują się najpiękniejsze kolędy polskie, jak i zagraniczne. Niezwykła aranżacja z pewnością uświetni każde bożonarodzeniowe spotkanie.

Repertuar:

– Jingle Bells
– White Christmas
– Winter Wonderland
– Let It Snow
– Mędrcy Świata
– Przybieżeli do Betlejem
– Pójdźmy Wszyscy do Stajenki
– Anioł Pasterzom Mówił
– Bracia Patrzcie Jeno
– Bóg Się Rodzi
– Cicha Noc
– Dzisiaj w Betlejem
– Gdy Się Chrystus Rodzi
– Gdy Śliczna Panna
– Jezus Malusieńki
– Lulajże Jezuniu
– W Żłobie Leży
– Wśród Nocnej Ciszy
– Z Narodzenia Pana
– Triumfy Króla Niebieskiego

Chcesz zorganizować koncert Kamili Malik?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com