POLECAMY

Kamil Wantuła to najwyższej klasy perkusista, wirtuoz czterech pałek, jeden z najbardziej innowacyjnych muzyków wprowadzający MalletKAT – amerykański, elektroniczny instrument – na polski rynek. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz perkusista Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, z którym gra ponad 90 koncertów rocznie na największych arenach Polski oraz poza granicami kraju. Odbył trasę koncertową po USA, Niemczech, koncertując na największych festiwalach muzycznych. Od 2009 roku propaguje w kraju unikatowy instrument na różnych eventach okolicznościowych czy firmowych oraz współpracuje z DJ-ami w klubach na masowych imprezach w całej Polsce. Laureat konkursów, uczestnik programu „Mam Talent!” i zdobywca nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Jazzowym School&Jazz Festival w 2013 roku. Na koncie ma swoje autorskie projekty. W wieku 8 lat był najmłodszym instrumentalistą w kraju, który nagrał i wydał wraz z zespołem „MiglancBand” płytę, tworząc pierwszy taki projekt na polskim rynku. Współpracował również na stałe z wieloma Big-Bandami, gdzie miał okazję koncertować ze światowej sławy artystami.
Udana zabawa to przede wszystkim dobre towarzystwo i dobra muzyka, jednak w klubach panuje stały schemat, który można przełamać i zamienić imprezę w niezapomniane wydarzenie, które wyróżni klub na tle konkurencji. CLUBmusic to innowacyjny „Live-act”, który zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Muzyka grana na żywo do muzyki klubowej sprawdza się zawsze, jednak cała magia wydarzenia polega na spektakularnej grze czterema pałkami na elektronicznym instrumencie perkusyjnym, który ma nieograniczone możliwości brzmieniowe, jak i techniczne. Razem przy współpracy z DJ-em impreza nabiera zupełnie nowego wymiaru!
Projekt sprawdza się na wszystkich rodzajach imprez ze względu na ciągły kontakt z ludźmi podczas trwającego show oraz niesamowitą atmosferę, która przez cały czas trwania imprezy jest podbudowywana na najwyższy poziom.

Chcesz zorganizować koncert Kamila Wantuły ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com