POLECAMY

Kamil Radzimowski – duduk, oud, wokal. Kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Pomysłodawca projektu i kompozytor wszystkich utworów zawartych w „Odgłosach zanikającego świata”. Prowadzi studio nagrań „Pasja” w Warszawie. W 2010 roku zaczął rozwijać swoją pasję, ucząc się gry na trzech instrumentach etnicznych, tj. Oud, Zurna i Duduk ormiański. Wydał 5 płyt solowych m.in. o charakterze muzyki filmowej z mocnymi wpływami brzmień klasycznych, bałkańskich, arabskich i ormiańskich. Koncertował z czołowymi polskimi dyrygentami oraz gwiazdami muzyki.
„Odgłosy zanikającego świata” jest to projekt koncertowy w charakterze muzyki pop-world. Tworzy go kompilacja brzmienia z pogranicza muzyki filmowej, bałkańskiej, kaukaskiej i żydowskiej oraz kompozycji własnych. Wprowadza słuchacza w brzmienie, które przenosi w klimat Bliskiego Wschodu. Muzyka jest bardzo żywa i taneczna, pełna energii. Nietypowe instrumentarium oraz śpiew w różnych językach. W programie udział biorą m.in Krzesimir Dębski, Książę Adeb Chamoun, a także grupa taneczna „Tańce świata”.

Chcesz zorganizować koncert Kamila Radzimowskiego ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com