POLECAMY

Dansingowa super grupa Leszcze wraca na scenę pod wodzą energicznego i charyzmatycznego Kacpra Kuszewskiego, znanego z roli Marka Mostowiaka w serialu “M jak Miłość”! W roku 2016 dołączył on do zespołu i od razu pokazał, na co go stać. W niedługim czasie wspólnie wydali piorunujący singiel “Konfiture”. Powstał nowy program koncertowy, na który składają się największe przeboje Leszczy, a także świeże propozycje. Koncerty! Taniec! Radość!

Podczas koncertu można usłyszeć takie hity jak “Kombinuj Dziewczyno”, “Ta Dziewczyna” czy “Irena”, nowe piosenki, np. karnawałowy przebój “Konfiture” oraz znane i lubiane szlagiery dansingowych list przebojów: “Gdzie się podziały tamte prywatki”. Nowy show Leszczy tradycyjnie oparty jest na angażowaniu publiczności do wspólnej zabawy! Całość dopełnia wspaniała oprawa świetlna!

Leszcze występują w składzie:

  • Kacper Kuszewski – wokal
  • Bartosz Staniszewski – gitary
  • Jacek Sadowski – bas
  • Piotr Chrapkowski – klawiatury
  • Lucjan Sierpowicz – trąbka
  • Mariusz “Fazi” Mielczarek – saksofon
  • Artur Siwek – perkusja

Do Leszczy dołączył, Kacper Kuszewski – jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce! Owocem współpracy jest singiel “Konfiture”. Formacja w nowym wcieleniu nadal flirtuje z tradycją polskiej piosenki, dodając do rozrywkowej klasyki nowe smaczki i dużą dawkę poczucia humoru.

Leszcze powstały jako muzyczny żart dwóch rekinów trójmiejskiego undergroundu – Maćka Łyszkiewicza (autora większości leszczowych tekstów i muzyki, twórcy zespołów No Limits i Łyczacza) i Maćka Bednarka. Pierwszy album zespołu, na którym występowało wielu wokalistów, to sentymentalna wariacja opiewająca „Wolne Miasto Dancing”. Ludzie pokochali taneczne rytmy, a żartami z kiczowatej konwencji zachwycili się też krytycy, porównując formację do Buena Vista Social Club. Leszcze za piosenkę „Ta dziewczyna” otrzymały Nagrodę Dziennikarzy na opolskim festiwalu w 2002 r. Po 6 latach zespół wygrał ten festiwal i dostał Nagrodę Publiczności za utwór “Tak się Bawi Nasza Klasa”. Leszcze zagrały około tysiąca koncertów, a frontmanem do 2012 roku był Maciej Miecznikowski, zespół współpracował także z Katarzyną Pakosińską.

Nagrody i wyróżnienia:

• Nagroda Publiczności – “Tak się Bawi Nasza Klasa” – Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, 2008 r.

• Nagroda dziennikarzy – “Ta Dziewczyna” – Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, 2002 r.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Kacper Kuszewski & Leszcze?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com