POLECAMY

Kabaret Zygzak powstał w 2003 r. w Warszawie. Na co dzień związany jest ze stołecznymi placówkami: Staromiejskim Domem Kultury oraz Domem Sztuki. W tym ostatnim z powodzeniem od kilku lat realizuje, między innymi, cykliczne wieczory artystyczne. Na przestrzeni kilku lat działalności, twórcy ze swoimi autorskimi programami: „Taki Life”, „Sztuka kalafiora” oraz „Sąsiad też człowiek” wystąpili blisko 500 razy w kilkudziesięciu miastach Polski.
Za swoje skecze, piosenki i monologi byli wielokrotnie dostrzegani i nagradzani na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce, takich jak: Mazurskie Lato Kabaretowe – Mulatka w Ełku, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku, Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA w Poznaniu, czy OSPA w Ostrołęce.
W swoim dorobku posiadają również realizacje telewizyjne dla HBO – „Na Stojaka!”, TVP 1 „Kawa czy Herbata” i TVP 3 – „Zostań Gwiazdą Kabaretu”.

W swojej ofercie aktorzy proponują program „Pod znakiem zapytania” (premiera 2011) oraz najlepsze skecze i piosenki z kilku poprzednich programów, w których oczywiście nie brakuje interesujących obserwacji, zaskakujących puent i szalonego aktorstwa. Twórcy w skeczach kładą szczególny nacisk na relacje międzyludzkie, stroniąc od polityki. A wszystko serwują w orzeźwiającej oprawie muzycznej.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Zygzak? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com