POLECAMY

Kabaret zawiązał się w 2004 r., choć faktyczną datą urodzin jest data jego pierwszego występu 16.04.2005, gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie jego członków. Kabaret zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humowu, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.
Kabaret z Konopi przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Zawsze przygotowany dociera na czas. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%. Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.

Kabaret z Konopi to uczestnicy programów telewizyjnych takich jak:
– Kabaretożercy – TVP2,
– Stand-Up Zabij mnie śmiechem – Polsat
– Kabaretobranie 2012 – Polsat
– Odlotowe Manewry Kabaretowe 2012 – Polsat
– Między kuchnią a salonem – TVN
– Kabareton w Koszalinie 2013 – TVP2,
– Dzięki Bogu już Weekend 2013 – TVP2
– Kabareton TOP TRENDY 2014 – POLSAT
– Kabaretobranie 2014 – POLSAT

Profilowany występ!
– Zwykły program kabaretowy (prawie 1,5 godziny autorskich skeczy i piosenek),
– Improwizacje (ponad godzina improwizowanych skeczy i gier przy aktywnym udziale publiczności).

Chcesz zorganizować występ Kabaretu z Konopi?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com