POLECAMY

Kabaret WEŹRZESZ to młoda i utalentowana formacja kabaretowa występująca w składzie mieszanym – Aneta Kwapisz i Jarek Pająk. Kabaret jest laureatem wielu przeglądów branżowych takich jak m.in. finał krakowskiej PAKI, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, poznański festiwal „Zostań Gwiazdą kabaretu”, wałbrzyska „PrzeWałka”, piotrkowskie „Trybunały Kabaretowe”, czy rybnicki festiwal “Ryjek” (nagroda Mały Ryjek).

WEŹRZESZ ma też na koncie wiele realizacji TV, m.in. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (TVP 1), Kabaretowe Wakacje z Duchami (TVP 2), Świętokrzyska Gala Kabaretowa (TVP 2), Sabat czarownic (TVP 2), Rybnicka Jesień Kabaretowa (Polsat), Dzięki Bogu już weekend (TVP 2), Płocka Noc Kabaretowa (TVP 2), Kabaret na Żywo (Polsat).

W programie kabaret prezentuje skecze charakteryzujące się wysokim poziomem aktorskim, abstrakcyjnym humorem i zaskakującymi puentami. Tematyka skeczy jest różnorodna, dotyczy zwykłych ludzi w dość nietypowych  i dziwacznych sytuacjach i okolicznościach. Program jest idealnie dopasowany do charakteru imprez plenerowych.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Weźrzesz? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com