POLECAMY

Uczestnicy ponad 50 Festiwali Kabaretowych, laureaci 41 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Czterech facetów i jedna gitara. Ostatni kabaret rodem z Przemyśla tworzył około 100 lat temu. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa. Powstali w 2011 roku, jak feniks z popiołów, na uczelni PWSW w Przemyślu. Jednak wszystko zaczęło się kilka lat wcześniej w szkole średniej, gdzie przy użyciu własnych głów i napełnieniu ich odpowiednią ilością wina z piwnicy, przygotowywali pierwsze skecze na szkolny konkurs, a później na zlecenie samej jej magnificencji Pani Dyrektor.
Z ich „drogiego” technikum, oprócz niezbędnej do życia wiedzy na temat programowania czy systemów komputerowych, wynieśli też bardzo przydatną umiejętność kombinowania na wszelakie sposoby. To właśnie dzięki tej umiejętności znaleźli się wszyscy na tej samej uczelni. Po długim procesie gdybania i myślenia, co by było gdyby znowu wystąpili… Wreszcie, dosłownie i w przenośni zacisnęli pośladki i doprowadzili do pierwszego występu na uczelni. Sprawiło im to dużo satysfakcji, a przy okazji rozbawiło publiczność, w szczególności znajomych. Dało im to dużego kopa do dalszego działania.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Trzecia Strona Medalu? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com