POLECAMY

Kabaret Ramol powstał w grudniu 2003 roku. W skład wchodzi trzech Ramoli: Aleksander OLO Adamczyk, Ryszard Kluge i Grzegorz Kulikowski, których łączny wiek to około 150 lat. Panowie mają za sobą bogaty dorobek sceniczny i filmowy. W grudniu 2004 roku „adoptowali” Ramolątko płci odmiennej – Małgorzatę Trybalską.
Ramolowe skecze, piosenki i monologi zdobyły:
W roku 2004 III miejsca na Festiwalu Piosenki Debilnej „WROCEK” we Wrocławiu, „Turnieju Łgarzy” w Bogatyni, „Mulatce” w Ełku i na „Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry” w Lidzdarku Warmińskim. Rok 2005 to kolejno tytuł Króla Łgarzy i nagroda publiczności na „Turnieju Łgarzy” w Bogatyni, wyróżnienie na „Wyżynach Drwiny” w Lublinie, III miejsce na „Turnieju Łgarzy i Satyryków” w Międzyrzeczu Podlaskim, II miejsce na „Festiwalu Dobrego Humoru” w Gdańsku. W 2006 r. wyróżnienia na „Festiwalu Dobrego Humoru” Gdańsk i na „Mulatce” w Ełku. A w 2008 roku na „Turnieju Łgarzy” w Bogatyni drugie miejsce.
Programy Ramoli to:
„Męski punkt… siedzenia” złożony ze skeczy, oparty o, jak mówią, „grzebanie w patologiach”,
„Sanatorium w Kotlinowie” – przygody Ramoli jadących do sanatorium, scenariusz Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) i scenografia Konrada Czarkowskiego (człowieka z lalkami, finalisty programu „Mam Talent!”).

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Ramol? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com