POLECAMY

Kabaret pochodzi z Krakowa. W skład wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Kabaret tworzą aktorzy i kabareciarze współpracujący z takimi instytucjami i grupami jak: Teatr KTO (Kraków), Śródmiejski Ośrodek Kultury (Kraków), Kinoteatr Uciecha (Kraków), Centrum Kultury Rotunda (Kraków) oraz Scena Moliere (Kraków).
Zrealizowane programy:
„Puka Buka”- premiera 2008
„Stuk” – premiera 2009
„Czas Puka” – premiera 2010
Program „Stuk” to duża dawka dobrego, czasem absurdalnego poczucia humoru, co w połączeniu z ciekawymi pomysłami inscenizacji daje gwarancję dobrej zabawy. W skeczach prezentowane są różnorodne zabawy w formie kabaretowej i teatralnej. Wszystkie skecze są autorskie i co istotne – zawsze trzymają się z dala od polityki. Lubią zaskakiwać i co najważniejsze: śmieszą.
„Czas Puka” to program zróżnicowany, w którym skecze i piosenki połączone są tematycznym wątkiem czasu. Widz znajdzie w nim scenki obyczajowe, absurd, jak i odrobinę refleksji. Podczas godzinnego przedstawienia czas wyrwie się ze swoich ram, będzie przyspieszał, spowalniał, a nawet zawracał. Kabaret zabiera publiczność w przyszłość i przeszłość, dzięki czemu będzie ona mogła zapomnieć o szarej codzienności i trybie życia dyktowanym przez zegarek.
W ciągu kilku lat istnienia na scenie kabaretowej, PUK zdołał odnieść wiele sukcesów na festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Do najważniejszych można zaliczyć:
– Wyróżnienie i Nagroda Publiczności – 25. PaKA (Kraków) 2009,
– Grand Prix i nagroda publiczności – V ZAK w Skierniewicach 2009,
– Grand Prix VII Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim 2008, 2009,
– I miejsce i nagroda publiczności – XIV „MULATKA”  w Ełku 2008,
– I miejsce i nagroda publiczności – XXV Turniej Łgarzy w Bogatyni 2008.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu PUK?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com