POLECAMY

Dawno, dawno temu, w październiku roku 2007, czterech przystojnych, inteligentnych, wesołych, miłych i przede wszystkim skromnych mężczyzn wpadło na pomysł, by założyć kabaret. W tak zwanym „międzyczasie” kabaret zyskał już nazwę – MASAKRA – (przyszła im do głowy podczas… lekcji fizyki). Pierwszy występ odbył się 8 Marca 2008 z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Poniatowej. Od tamtej pory kabaret wystąpił na wielu imprezach niemal w całej Polsce. Premierowy program pt. „Program Pierwszy Lepszy” został doceniony na wielu przeglądach i konkursach. Wśród nich na Mazowieckim Przeglądzie kabaretów KAB-URA 2008 w Warszawie, Wojewódzkich Spotkaniach Kabaretowych „Kąkolewisko 2008”, gdzie kabaret dostał dwie nagrody specjalne oraz na przeglądzie kabaretów młodzieżowych „Krzywe Zwierciadła 2009”, gdzie zdobył nagrodę za skecz „Szkoła z klasą”. Z tym samym programem kabaret zakwalifikował się również do eliminacji regionalnych PaKI 2009 (27 lutego program został zaprezentowany w słynnej sali krakowskiego klubu „Rotunda”) oraz finału Jednodniowego Autorskiego Przeglądu Kabaretów Ogólnopolskich „JAPKO 2009”.
Obecnie kabaret realizuje swój najnowszy autorski program pt. „Skeczmisja” z którym skład zakwalifikował się m.in. do etapu regionalnego PaKI oraz finału Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretowego „Figa z makiem TM” w Radomiu.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Masakra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com