POLECAMY

Kabaret Czesuaf powstał w 2002 r. w Poznaniu. Trzech mężczyzn i jedna kobieta łączą młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce. Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych, m.in. II Nagroda na przeglądach PAKA 2007 i 2009. Od czerwca 2017 roku Kabaret Czesuaf występuje w nowym składzie! Do Tomka, Maćka i Wojtka dołączyła Olga Łasak – artystka, która w sobie tylko znany sposób łączy niezwykły talent z jeszcze większym urokiem osobistym. Aktorka, wokalistka, posiadaczka pięknego głosu, który doceniany i podziwiany jest przez jurorów oraz publiczność festiwali i przeglądów w całym kraju, od kilku już lat obecna jest na polskich scenach teatralnych oraz kabaretowych.

Najmłodsi mogą kojarzyć jej charakterystyczny głos z jednego z kanałów telewizyjnych dla dzieci, gdzie Olga udziela go postaciom kreskówek.

Już we współpracy z Olgą wiosną 2017 roku powstał najnowszy program Czesuafa pt. „Rewizyta”. Ich najmłodsze „dziecko” to prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych  inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość.

Najważniejsze nagrody Kabaretu Czesuaf:

* Grand Prix i Nagroda Publiczności na XII Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka, Ełk 2006,
* Grand Prix na IV Trybunałach Kabaretowych, Piotrków Trybunalski 2006,
* Grand Prix i Nagroda Organizatora na IX Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PrzeWAŁka, Wałbrzych 2007,
* I Nagroda na XXV Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, Lidzbark Warmiński 2004,
* I Nagroda na II Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu, Poznań 2004,
* II Nagroda na XXIII Przeglądzie Kabaretów PaKA, Kraków 2007,
* II Nagroda oraz Nagroda Przechodnia dla kabaretu, który stawia czoło nietolerancji na XXV Przeglądzie Kabaretów PaKA, Kraków 2009.

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Czesuaf? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com