POLECAMY

KABARET AMELIJUSH powstał pod koniec 2012 roku z woli niebios i Rafała. Na początku liczył tylko dwóch osobników: Rafała Wojciechowskiego i Jacka Budasza. Jednak po jakimś czasie zaczęło robić się smutno tak tylko w dwójkę, więc do ich zespołu dołączył Piotr Rogowski, a zaraz po nim Marcin Golec. W tym momencie jest czterech przedstawicieli płci męskiej. W swoich programach chcą zaskoczyć czymś nowym, czasem jest to rekwizyt, a czasem spojrzenie na skecz od tej innej strony.

PROGRAM „PIERWSZY RAZ BOLI”: W programie można dowiedzieć się, jak to jest z kibolami na stadionie. Jak wygląda praca naszych rodaków za granicą. Kim jest tajemniczy zagraniczny inwestor, Pan Alfonso Lombardzini? Dlaczego faceci boją się instruktorów fitness? Czym jest Smokestorm? Dlaczego Maryla nie zaśpiewała Kilka złotych zegarków?

PROGRAM „E-LEGALIZACJA”: Jak wygląda czarowanie po Śląsku, czyli Harry Potter & Beboki na Klopsztandze. Kogo Polacy pokażą na Eurowizji? Co Polacy cykają na wakacjach, zwłaszcza na Cykladach? W końcu wyjaśniają czym jest małe co nieco – Puchatek się mylił. Przemoc, prawdziwa historia człowieka, który był za wąski w bicepsach, by podnieść rękę na kobietę. Co to za ból, gdy zabraknie 50 groszy?

PROGRAM „KŚW” (Ktoś Śmieszny Wystąpi): W najnowszym programie poruszają wątki całego świata… W jaki sposób Polak może dorabiać na emeryturze, jak wygląda leczenie na kasę chorych, co zrobić gdy w portfelu zabraknie dolara, jak wyglądałoby kręcenie największych kasowych hitów kinowych przez Polaków? Jakie jest DNA Rafała?

Chcesz zorganizować występ Kabaretu Amelijush? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com