POLECAMY

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski –  wokalista, autor, kompozytor, aranżer oraz producent większości swoich nagrań oraz videoklipów. Sprzedał łącznie pół miliona płyt i zagrał blisko tysiąc koncertów w Polsce oraz kilkadziesiąt w USA, Kanadzie, Niemczech, Irlandii czy Australii. Znany z takich przebojów jak Piękniejsza, Maczo, Ja Wierzę, Że, Każdy Lubi, Boogie, Kasa i Seks, Reklama, Wszystko od Nowa, To Właśnie Lato czy Powiedz Gdzie Jesteś. Jako pierwszy w Polsce zastosował samplingową współkompozycję (Kasa i Sex) oraz przeszczepił na nasz grunt takie gatunki jak raggamuffin/dancehall, merengue, soca, reggaeton, soukous, zouk, kizomba czy bachata.

TRIO MARIACHI trzech grających i śpiewających AMIGOS tworzy klimat meksykańskiej imprezy.  Są wyjątkowo kontaktowi, gadatliwi, uśmiechnięci, rozbawią publiczność swymi polsko-hiszpańskimi żartami. Wykonują najpopularniejsze utwory meksykańskie i latynoskie w ogóle: La Cucaracha, Desperado, Corazon Espinado, La Bamba, Oye Como Va. Poza repertuarem standardowym dla Mariach robią niespodzianki publiczności śpiewając po hiszpańsku Serduszko puka w rytmie cha-cha i po polsku: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał, Uciekaj moje serce, Parostatek.

Zespół The CzadMakers to banda świetnie rozumiejących się muzycznych gangsterów. Cóż było począć – nazwa sama się wyłoniła z piekielnej radości. Pod dowództwem władającego gitarą basową Marcina Przytulskiego, z nieukrywaną przyjemnością, podejmują się muzycznych rozbojów. Ta warszawska kapela, we współpracy z łobuzem z Kielc, wokalistą ukrywającym się pod pseudonimem K.A.S.A. tworzy groźną do nieprzytomności imprezową ekipę. Do tego jeszcze te dziewczyny tańczące… Są jak tabasco w drinku – łyk szczęścia, a tu jeszcze niespodzianka. Przybywajcie na koncerty! Niech zjednoczone siły funk i boogie będą z Wami, niech stanie się czad!

Wszystko to w połączeniu z tancerkami daje niezwykle kolorowy, wesoły i energetyczny show, który na długo pozostanie w pamięci i zapewni Państwu znakomitą zabawę!

Chcesz zorganizować koncert K.A.S.A. & The CzadMakers & Trio Mariachi? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com