POLECAMY

Justyna Panfilewicz – wokalistka rockowa obdarzona nietuzinkową barwą głosu. Zdobywczyni głównych nagród w ponad 30 ogólnopolskich festiwalach, m.in. wygrała Super Debiuty 52. KFPP w Opolu, gdzie zdobyła dodatkowo nagrodę Opolskiej Karolinki. W latach 2011-2013 była wokalistką Ich Troje. Uczestniczka talent show TVP2 „Bitwa na Głosy” (2011) oraz „The Voice of Poland” (2013). Liderka rockowego zespołu HUKzHUT. Koncertowała z takimi wykonawcami jak: Paul Guilbert (Mr. Big), TSA, Skaldowie, Renata Przemyk. Na przełomie lat 2014/2015 we współpracy z wytwórnią FONOGRAFIKA wydała trzy oficjalne single, które emitowały rozgłośnie radiowe w całej Polsce. Trener wokalny, wykładowca m.in. kultowych warsztatów w Muzycznej Owczarni oraz Wrocławskich Muzycznych Warsztatów Wojtka Pilichowskiego. Brała udział w programach telewizyjnych Sopot TOPtrendy Festiwal (2012), KFPP Opole 2015, KFPP Opole 2016. Zapraszana do programów „Pytanie na śniadanie”, „Świat się kręci”, „Wielki Test TVP” oraz do cyklu koncertów Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia.

KONCERTY:
Koncerty Justyny Panfilewicz to porządna dawka dobrej muzyki. Justyna jest wokalistką, której nie da się pomylić z nikim innym. Obdarzona nietuzinkową barwą głosu, rockowym temperamentem i wielką wrażliwością na piękno słowa. Muzyka, którą tworzy i wykonuje, to połączenie energetycznego gitarowego grania, melodyjnych refrenów, osobistych tekstów i klimatycznych ballad.

Kompozycje autorskie, polskie teksty, duże doświadczenie sceniczne, świetny kontakt z publicznością!

OFERTA:

Koncert elektryczny.
Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne.
Gatunek: pop, rock.
Czas trwania koncertu: 60-90 minut.
Muzyka wykonywana na żywo.
Skład zespołu: wokal, gitary, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe.

Koncert akustyczny.
Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne.
Gatunek: pop, pop-rock, ballada.
Czas trwania koncertu: 60-90 minut.
Muzyka wykonywana na żywo.
Skład zespołu : wokal, gitara, instrumenty klawiszowe
Alternatywny skład zespołu: wokal, gitara, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne.

Oprócz tego, Justyna może wystąpić podczas koncertów plenerowych, w klubach, na kameralnych eventach i zamkniętych imprezach firmowych.

Chcesz zorganizować koncert Justyny Panfilewicz? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com