POLECAMY

Zespół Junior jest jednym z czołowych zespołów nurtu muzyki Disco Polo i Dance, który powstał w roku 1997 w Choroszczy koło Białegostoku z inicjatywy dwóch braci: Tomasza i Marcina Popławskich. Zadebiutował on podejmując współpracę z fonograficzną firmą GREEN STAR w roku 2000 w programie Disco Polo Live emitowanym w telewizji Polsat.

Wraz z debiutem ukazała się ich pierwsza kaseta pt.: „Zakręcone lato”, na której również znajdowały się takie przeboje jak: „Wiruje świat”, „Zdjęcia”, „Nic o Tobie nie wiem”. Do tych piosenek zostały również zrealizowane klipy. Przed ukazaniem się pierwszego krążka w połowie roku 2008 utwory Juniora wydawane były na składankach muzyki disco polo. Płyta ta, pt.: „Tamte dni nie wrócą” zawierała jeszcze takie utwory jak: „Jeden Gest”, „Jurata”, „Namiętności płomień”. Rok 2011 zespół Junior uważa jako rok przełomowy, ponieważ ukazała się ich kolejna płyta pt.: „Poczuj ten rytm”.

Po raz pierwszy Junior zaśpiewał z artystą innego nurtu muzycznego Krzysztofem Kasowskim (K.A.S.A) piosenkę pt.: „Zabierz ze sobą mnie”. Na krążku możemy posłuchać i obejrzeć nakręcone już klipy m.in. do takich piosenek jak: „Nie będę Ci kłamać”, „Ulicami Manhattanu” oraz „Słodka Mała”. Zespół Junior można zobaczyć na rożnych koncertach w Polsce, Europie oraz w USA.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Junior? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com