POLECAMY

Na wiosnę 2019 r. muzycy planują wspólną trasę koncertową. Wybitny multiinstrumentalista oraz wirtuoz gitary nawiązali współpracę w październiku 2018 roku i natychmiast rozpoczęli próby do nowego projektu. Koncerty planowane są w kilkunastu miastach w Polsce. Artyści na razie nie chcą zdradzać, nad jakim repertuarem pracują. Wiadomo jednak, że nie zabraknie utworów SBB, WAMI oraz rasowych, rockowych kawałków.

Wśród rozmów wyłania się również idea nagrania wspólnej płyty. Józefowi Skrzekowi i Iggy’emu Gwaderze na trasie będą towarzyszyć: Paweł „Pablo” Grzesiuk – bas, kontrabas; Tomek „Nawrot” Nawrocki – perkusja, instrumenty perkusyjne. Podczas koncertów będzie można spodziewać się również gości specjalnych. Trasa koncertowa „Back on the Streets” wyruszy w Polskę w 2019 roku. Muzycy zagrają w klubach i z pewnością pojawią się w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Krakowie. Na temat występów prowadzone są rozmowy w Czechach i Niemczech.

Józef Skrzek – od małego śpiewał i uczył się gry na fortepianie. Dziś, kiedy uruchamia swój wysłużony, poobijany egzemplarz kultowego syntezatora Minimoog, nie ma sobie równych. Jest niekwestionowanym wirtuozem tego instrumentu. Za charakterystyczną burzą włosów kryje się artysta, który od ponad czterdziestu lat jest aktywnym i kreatywnym twórcą. Wciąż idzie do przodu, poszukuje nowych form wyrazu i zaskakuje słuchaczy.

Iggy Gwadera – wirtuoz gitary z Goleniowa. Występuje razem z Titusem w grupie Anti Tank Nun, supportował Slasha podczas koncertu w katowickim Spodku oraz nagrał płytę z czołówką amerykańskich i brytyjskich muzyków hard rockowych. Utalentowany i niepokorny, wciąż zdobywa rzesze nowych fanów i uznanie krytyków na całym świecie.

Chcesz zorganizować koncert Józefa Skrzeka & Iggy’ego Gwadery ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com