POLECAMY

Jo & Lazy Fellow to mieszanka bluesa, country & Rock’n’rolla !

Jo & Lazy Fellow to w prostej linii kontynuator tradycji muzycznych reprezentowanych przez takie legendy jak Johnny Cash czy Dolly Parton! Nie dość, że grają energiczne wersje ich utworów, to ich autorskie kompozycje znakomicie wprowadzają muzykę country w nowe tysiąclecie, nie tracąc jednocześnie kontaktu z jej korzeniami. Swój przekaz nierzadko uzupełniają też dźwiękami z pogranicza bluesa i folku.

Zespół prowadzony jest przez charyzmatyczną Joannę Knitter (wokalistkę roku 2014 wg. „Twojego Bluesa”!), której akompaniuje grupa świetnych instrumentalistów, którzy doskonale czują konwencję. Czy grają nastrojowe ballady czy skoczne utwory, wypadają za każdym razem równie autentycznie. Grupa ma na koncie znakomitą płytę „Better Go Home.”

Jo & Lazy Fellow najbardziej słynie z energetycznych koncertów. Podbijali oni zarówno zagraniczne (Szwecja, Niemcy, Holandia), jak i krajowe sceny. Brali udział w tak znanych festiwalach jak Rawa Blues czy Piknik Country w Mrągowie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Jo & Lazy Fellow?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com