POLECAMY

Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Kobieta, która od dziecka już wiedziała czego chce. W wieku 14 lat skomponowała swój pierwszy utwór, a tym samym jej głos rozbrzmiał w rozgłośniach radiowych. Wydała sama, ale z pomocą i wsparciem rodziców, trzy autorskie płyty muzyczne oraz DVD. Artystka odrzuciła wiele propozycji kontraktów wydawniczych i od początku kieruje swoją karierą muzyczną sama.

Na jej koncie jest wiele osiągnięć: wygrane festiwale krajowe i zagraniczne, duża ilość sprzedanych płyt, ogromna rzesza fanów, ale, co najważniejsze, Jesika cały czas jest sobą. Niewątpliwie pięknym wydarzeniem było przyznanie Jesice złotej płyty za singiel „Tysiąc uczuć” podczas wywiadu telewizyjnego.

Jej dzieła możemy podziwiać nie tylko za pośrednictwem płyt, ale również pooglądać na kanale YouTube. Znaleźć tam można wspaniałe teledyski wyreżyserowane przez Jesikę, a także fragmenty koncertów, wywiady, czy też program „Z kamerą u Jesiki”. Jej produkcje muzyczne można usłyszeć również w wielu rozgłośniach radiowych, a także w telewizji.

Każdy jej występ przepełniony jest mnóstwem pozytywnej energii. Na scenie towarzyszą jej zdolne, profesjonalne tancerki, a także DJ. Układy choreograficzne i wyjątkowe stroje sceniczne to tylko część atrakcji… Jesika posiada własną pirotechnikę koncertową, która robi wielkie wrażenie na publiczności. Artystka uwielbia pozytywnie zaskakiwać swoich fanów!

Chcesz zorganizować koncert Jesiki?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com