POLECAMY

Mirek Jędrowski i jego zespół to śląska a dokładniej chorzowska kapela, która od ponad 20 lat obecna jest na polskiej scenie. Oprócz Mirka, który jest głównym wokalistą i autorem tekstów towarzyszy mu 6 osobowy zespół. Żona Bożena wraz z Jolą Krawczyk tańczą podczas występów, Ewa Kapała, dziewczyna o anielskim głosie śpiewa razem z Mirkiem, Stefan Ryłko „tajemniczy” człowiek grający na klawiszach to kompozytor i aranżer większości utworów, Jarosław „Kwinto” Podchorski grający na trąbce i zabawiający publiczność przerywnikami kabaretowymi wraz z Robertem Szafrańcem „najmniejszym” członkiem zespołu, ale z ogromnym poczuciem humoru. Zespół zagrał ponad 2000 koncertów, biesiad, karczm piwnych i babskich combrów w całej Polsce. Do tej pory wydał 9 albumów, a każdy z nich osiągnął status Złotej Płyty. Kto nie zna przebojów: Serca dwa, Dzwon Anabergu, Nasza Klasa S, Ołpa na harleyu, Lato jest gorące, Żółto-niebieski Śląsk, Mamo Ty serce mi dosz, Całuj bo lato kocha Cię, Bądź jak ptak (cudowny duet z ś.p. Danutą Jachyrą) oraz Złotooki sen, Całuj bo lato kocha Cię pochodzące z najnowszej płyty Śpiywom Aniołku Tobie wydajnej pod koniec ubiegłego roku. Mirek i jego zespół są doskonałym przykładem, że można robić to co się kocha i bawić się tym. Przyjaźnią się nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Są jak jedna wielka rodzina. Człowiek bez barier tak można śmiały powiedzieć o Mirku. Nie każdy wie, że jest jedynym artystą śląskim, który występuje na scenie pomimo dużego problemu z narządem ruchu. W młodości zmagał się z chorobą nowotworową, w wyniku której nie ma nogi od połowy uda. Jędrowski Show to potężna mieszanka humoru, zabawy, radości, uśmiechu, dobrej muzyki, kolorowych strojów, pięknych kobiet i niegasnącego optymizmu.
Koncert
Proponujemy 90 minutowy recital w wykonaniu Mirka i jego 7 osobowego zespołu. Podczas koncertu usłyszymy największe hity zespołu takie jak Serduszka Dwa, Nasza klasa S, Słodka chwila a także piosenki z najnowszej płyty Śpiywom aniołku Tobie oraz wiązanki piosenek znanych i lubianych.
Biesiada Swojska
Zdaniem naszych fanów i klientów jest to najlepsze biesiadne show w całej Polsce! Idealna na imprezy firmowe i festyny. 3,5 godziny muzyki, tańca, konkursów, wspólnego śpiewania znanych biesiadnych piosenek. A do tego cudowne, kolorowe stroje, piękne dziewczyny oraz 7 osób na scenie.
Babski Comber
Imprezy te to oczko w głowie Mirka. Bilety na marcowe imprezy są wysprzedane w listopadzie. Każdego roku temat combra jest inny. Były już Babskie Manewry, Witaj szkoło na Wesoło, Same Swoje, Seksmisja a w tym roku króluje Combrowe Muppet Show! 7 osób na scenie.
Karczma Piwna
Tradycyjna zabawa Gwarków znana wszystkim mężczyznom w całym kraju. Powrót do korzeni i chęć przekazania młodym Lisom zapomnianych obyczajów karczemnych. Na to wszyscy panowie czekają cały rok. A do tego wszędzie piwo i bezwzględny zakaz uczestnictwa kobiet! Karczmą rządzi Prezes, do pomocy ma dwóch Kontrapunktów, Kata, Skarbnika, Policję Piwną i oczywiście zespół muzyczny. 9 osób na scenie.

Chcesz zorganizować Jędrowski Show?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com