POLECAMY

Wokalista, perkusista, kompozytor, autor, showman, producent, konferansjer… Związany ze sceną praktycznie od dziecka do dnia dzisiejszego, urodzony do muzyki. Jak sam wspomina, właśnie perkusja to jego pierwsza życiowa miłość oraz pasja! Dzięki niej Jan został często zapraszany do wielu zespołów, z którymi to współtworzył wiele ciekawych projektów muzyczno-twórczych, m.in. Grupa Hazard Krzesimira Dębskiego występująca w słynnej poznańskiej „Od Nowie”. Mówiąc najogólniej: grał już wszystko z wszystkimi.
Swoje bardzo bogate doświadczenia, wynikające ze współpracy z tuzami polskiego showbiznesu z pewnością pozwalają na stwierdzenie opinii, że Zieliński to naprawdę bardzo bogaty w doświadczenia muzyk.
Oczywiście najgłośniejszą „przygodą” w karierze showmana była współpraca ze Sławkiem Sokołowskim, założycielem i kompozytorem Grupy Bolter. Hit „Daj mi tę noc” zna dziś każdy Polak, kolejne pokolenia zdają się odkrywać go na nowo…
Wystąępował na Festiwalu polskiej Piosenki w Opolu. W latach 90. dużo czasu spędzał w studio nagrań, nagrywając już jako samoistny wokalista dziesiątki, a nawet setki piosenek, głównie coverów Elvisa Presleya, Johna Lennona, Skaldów, hity światowe lat 60., 70., ale również własnych piosenek, jako autor. Występował niemal w całej Polsce i w wielu krajach świata: Australia, Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Portoryko, Wyspy Karaibskie, Europa Zachodnia, Skandynawia.

Znakomity show gwarantowany!

Chcesz zorganizować koncert Jana Zielińskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com