POLECAMY

Młody polski kompozytor, wokalista i gitarzysta . Jego muzyka łączy w sobie elementy takich gatunków jak: folk, pop, rock, blues, indie pop. W wieku 14 lat ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Szczytnie, w której uczył się gry na klarnecie. Jego marzenia o grze na gitarze spełniły się w 2010r., kiedy to rozpoczął naukę gry na tym instrumencie. Rok pózniej odkrył technikę gry na gitarze zwana fingerstyle i całkowicie się nią zafascynował. Już po pół roku nauki tego stylu zajął drugie miejsce w konkursie na ogólnopolskim festiwalu ,,Fingerstyle Feeling” w Kaliszu.
W 2013r. wydał swój debiutancki instrumentalny album ,,Step by Step” na którym znalazło się jego dziesięc autorskich kompozycji. Następnie wziął udział w popularnym programie muzycznym Must be the music, w którym doszedł do półfinału i odcinków na żywo.
W 2014r. Kuba zaczął śpiewać oraz pisać teksty do swoich piosenek, czego skutkiem jest mini-album ,,Far Away”, który w wersji Digital został wydany przez wytwórnię Fonografika.

Chcesz zorganizować koncert Jakuba Kusiora?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com