POLECAMY
Jacek Borkowski – aktor filmowy, teatralny i estradowy. Od 1977 do 1999 r. związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Pornografii” W. Gombrowicza, „Zemście” A. Fredry, „Wiśniowym Sadzie” A. Czechowa. Współpraca z Wojciechem Młynarskim zaowocowała takimi spektaklami, jak „Tuwim”, „Brel”, „Wysocki”, wreszcie przebojowym spektaklem kabaretowym „Hemar”. Liczne występy w programach telewizyjnych i teatrach TVP przyniosły Borkowskiemu dużą popularność, którą ugruntowały role w serialach. Piotr Rafalski z „Klanu” czy Jakub Reut z „Matek, Żon i Kochanek” to postaci, które zapewniły ich wykonawcy pozycję gwiazdy.

Jacek Borkowski ceniony jest również jako Mistrz Ceremonii. Emanujący naturalnym ciepłem, humorem i… wdziękiem potrafi utrzymać zarówno sympatyczny kontakt z publicznością, jak i zadbać o prestiż prowadzonej przez siebie imprezy.

Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu, TeleKamery itp. Jak sam mówi, najwyżej ceni sobie jednak bezpośredni kontakt z „żywym widzem”. Stąd częste udziały w programach kabaretowych, recitale piosenkarskie. Borkowski obdarzony jest ciepłym, silnym głosem, który pozwala mu na szerokie możliwości repertuarowe. Spotkanie z Jackiem Borkowskim to humor, kabaret, monologi satyryczne i przede wszystkim piosenki, największe przeboje Franka Sinatry i inne.

Polecamy program świąteczny w wykonaniu Jacka Borkowskiego: utwory świąteczne oraz rozmowy z gośćmi podczas wspólnego ubierania choinki będą doskonałą oprawą artystyczną każdej firmowej imprezy, eventu itp.

Zaproponować możemy również:

– recital z piosenkami Franka Sinatry,
– piosenki „warszawskie”,
– piosenki „francuskie” Charlesa Aznawoura, Gilberta Becaud i innych,
– spektakl teatralny „Seks grupowy, czyli psychoterapia” – farsa wg tekstu Jacka Chmielnika, z udziałem publiczności.

Chcesz zaangażować Jacka Borkowskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com