POLECAMY

Turniej kulinarny z warsztatami integracyjnymi

Warsztaty i turniej kulinarny rozpoczyna krótki pokaz i poczęstunek. Po degustacji cała grupa jest dzielona na zespoły, których zadaniem będzie przygotowanie różnych dań. Zespoły rywalizują ze sobą zarówna na wykonanie jak i czas wykonania potraw. Dania są oceniane przez Jury w skład którego wchodzi Iza Kapiasova, Hacen Sahraoui i Szef Kuchni. W trakcie wykonywania zadań głównych osoby delegowane z grup muszą rywalizować w dodatkowych sprawnościach (np. siekanie czosnku na czas i jakość, obieranie pomarańczy…)
Zwycięski zespół jest nagradzany przez prowadzących.
W warsztatach kładziemy nacisk na komunikowanie się i współpracę w grupie, nasze warsztaty integruje zespół wokół wspólnego celu. Są przeprowadzone w radosnej atmosferze podtrzymywanej przez prowadzących. Wszystko odbywa się na wesoło, choć spełnia zadania integracyjne i uczy współpracy.

Hacen Sahraoui to znany francuski aktor, który grał w takich produkcjach jak Niania, Dom nad rozlewiskiem, Londyńczycy. Ostatnio zagościł na naszych ekranach jako Żyleta, pomocnik kucharza, oczywiście w znanym i lubianym serialu Przepis na życie.

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z I. Kapiasovą i H. Sahraoui?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:    biuro@agencjaluxart.com